Staff

Director — Quim Crusellas
General coordination — Eva Clota
Programming — Domingo López, Quim Crusellas
Production and coordination of spots and venues — Lorda Crusellas, Alba Font, Ivan Font
Press and communication — Lídia Gilabert, Sergi Calle, Arola Cumeras
Guests and protocol — Marta Forns
Guest Attachment — Charlene Cheng, Yuko Tanaka, Arnau Quintana, YauYau Chen
Presentations — Jinjin Chen, Joan Puig
Technical coordination — Marc Buxó, Albert Salarich, Nischey Verma
Coordinación cenas en la Bassa — Hase Jeon
Cinema Vigatà Coordination — Maria Casas
Vicsudon Cordination — Reji Hoshino
Cinema Vigatà — Marina Lavila, Ma Àngels Humà
Ticket office — Anmol Verma
Ilustration — Xevi Domínguez (Estudi Xevidom)
Translations and materials — Gloria Bernet, Domingo López
Electronic subtitling — Charada
Graphic design and portal Bassa dels Hermanos — Ignasi Roviró, Roger Orriols, Jordi Farrés (Partee)
Audiovisuals — ESCAC, Moviola Produccions
Making Of — Collateral Produccions
Photography — Marc Sanyé
Projections Bassa — Xavier Massó
Printing — Mater, Ferran Sarri
Administration — Anna Clota
Translations — Gloria Bernet, Sara Bonjoch, Institut Confuci, Domingo López, YukoTanaka, Toni Jaimez, Fernando García, Quim Crusellas, Helena Casas Tost
Corrections — Consorci per a la Normalització Lingüística, Joan Puig
Programming assistant — Robert Jové

Thanks
Equip de la Regidoria de Cultura de l’ Ajuntament de Vic, Melissa Pascale (HKETO Brussels), Lídia Tubert i Xesco Ortega (Institut Confuci), Helena Casas-Tost (UAB), Alejandro Rodríguez (Coordinador Arte y Cultura, Fundación Japón, Madrid), Xavier Catafal (Isaan Enterteinment), Javi Puertas i Manu Guerrero (Selecta Vision), Maria del Carmen López (Movistar), Yuen Tai-Yung, Hui See-Wai (Hui’s Film), Ken Takahashi i Kurumi Kinugawa (Historica Kyoto), Shin Iizawa, Taku Kawamura (Giga Co./Yatsurugi Damashii Co.), Kazu Saito, Nobu O. Tanaka (Okura Pictures), Ruedee Pholthaweechai (GDH 559 Co.), Yasushi Miyamae (Color Bird), Kurumi Kinugawa, Ken Takahashi (Kyoto Historica Int. Film Festival), Grace Chan, Daisy Wong (Entertaining Power), Van Choi (Emperor Motion Pictures), Julian Chiu (Edko Films), Christian Löhr, Dong Tian (Ironhead), Angela Wong, Man Long-Ho (Mega-Vision), Anne Huang (Activator Marketing), Yoshiko Nomura (Phantom Film), Aaron McCann, Dominic Pierce (Blue Forest Media), Lammy Li (Fox Networks), Bhavna Mistry (Eros International), Richard Kuipers (Flaming Star Films), Jane Yao (Fortissimo Films), Reji Hoshino, Yuki Mizuno, Hikaru Tsukuda, Kenji Tanaka (Tetsudon), Winnie Chan (Mei Ah Entertainment), Pema Dhondup, José Manuel (The Man from Kathmandu), S. Shin (Enjoy Pictures), Kanika Vasudeva, Rohit Sharma (Fox Star Studios), Yasushi Miyamae (Color Bird), Bhavna Mistri (Eros International), Mercè Blasco (Hong Konnection), Olga Soler (Cakes & Cookies), els Pokemonguers, junta del Cineclub Vic, Jordi Ordeig, Hari Jeon, Ferran Grèbol, Vero Hurtado, Albert Vilà, Mikel Moruno, Eduard Galí, Montse Bosch, Ferran Blancafort, Ton Granero, Cristina Estrada, Marc Lloret, Marc Carol, Roger Noguer, Montse Baqué, Tejinderjit Masson, Anna Obiols, Cristina Jordà, Joan Carles Aumatell, Ramon Sallés, Berta Rierola, Joan Masnou, Montse Simón, Núria Macià, Jordi i Rams, Núria i Aida, Pol i Lluís, Mei, Bea… I a tots els que ens ajuden a fer possible aquest Festival.