Staff

Direcció_Quim Crusellas
Programadors_Domingo López, Quim Crusellas
Coordinació general i comunicació_Eva Clota
Producció i protocol_Hara Jeon
Traduccions i materials_Gloria Bernet
Web i xarxes_Sergi Calle, Joan Puig
Coordinació d’espais_Alba Font
Coordinació tècnica_Marc Buxó, Albert Salarich
Coordinació sopars_Hase Jeon
Coordinació activitats_Aina Salarich, Hari Jeon, Joel González
Coordinació matinals_Maria Casas
Coordinació exposicions_Jaume Salés
Personal Nits: Nischey Verma, Anmol Verma, Jin Jin Chen, Marc Arumí,
Charlene Cheng, Yau Yau Chen, Montse Batalla, Marta Vilanova, Ainara Niño
Il·lustracions_Xevi Domínguez (Estudi Xevidom)
Disseny_Christian Inaraja, Sílvia Ferran (Valdrada)
Muntatges audiovisuals_Moviola Produccions, Arkham Studio
Making Of i Aj. de producció_Lorda Crusellas
Fotografia_Àngel Amargant
Projeccions Bassa_Xavier Massó
Impressions_ Mater, Ferran Sarri
Administració_Anna Clota
Portal Bassa_Jordi Farrés, Ignasi Roviró, Roger Orriols (Partee)
Traduccions: Gloria Bernet, Sara Bonjoch, Núria Gil, Toni Jàimez, Yuko Tanaka,
Elvia Arderius, Aina Castro, Magdalena Juan, Marta Perarnau, Fernando García,
Domingo López, Quim Crusellas
Correccions: Consorci per a la Normalització Lingüística, Marta Bosch

Agraïments:
Equip de la Regidoria de Cultura de l’ Ajuntament de Vic, Alejandro Rodríguez (Coordinador Arte y Cultura, Fundación Japón, Madrid), Melissa Pascale (HKETO Brussels), Xavier Catafal (Isaan Enterteinment), Javi Puertas (Selecta Vision), Álex Fernández i Anna Rodríguez (Mediatres Estudio), Albert Galera (A Contracorriente Films), José Luís Hucha y Yolanda Muuñoz (BRB), Andrew Leavold, Rajan Kathet (Serdhak), Janice Chung, Andy Lung (Golden Network), Mai Wada (Hakuhodo), Reji Hoshino, Tomohiko Iwasaki (Tetsudon), Kayo Yoshida (Asmik Ace), Alice Coelho (Eros International), Riyaz Ahamed (United India), Deborah Park (9ers Entertainment), Fernando García, Anne-Sophie Lehec (Asian Shadows), Pooja Gawaskar (Disney India), Miriam Cheung (DW), Wataru Okada (Kadowaka), Michelle Wang (Beijing Film Coproductions), Jason (3 Monkeys Films), Yaemi Aoki (Tristone Co.), Olivia Leung (Edko), Alba Gandolfo, Avid Liongoren, Rinku Kalsy, Luigi Cozzi, Nicole Chan, Taku Kawamura (Yatsurugi), Asuka Kimura (NTV), Pearl Chan (All Rights), Winnie Chan (Mei Ah), Josep Miquel Rodríguez (Tyrannosaurus Books), Mike Hostench (Festival de Sitges), Albert Calvo (Katanas y Colegialas), Juan Antonio Barnés, Omar Parra, Josep M. Luzán (Terror Weekend), Enrique Garcelán y Gloria Fernández (CineAsia), Jordi
Font (Nació Digital), Josep M. Roma, Vero Hurtado, Mikel Moruno, Pemba Chotti Sherpa, Eduard Galí, Robert Jové, Alia Fartassi, Ester Farrés, Montse Bosch, Bet Comajoan, Meritxell Codina, Albert Vilà, Salvador i Ma Àngels del Vigatà, Montse Baqué, Tejinderjit Masson, Joan Carles Aumatell, Ramon Sallés, Ricardo Reparaz, Olga Iglesias, Berta Rierola, Joan Masnou, Montse Simón, Núria Macià, Nando Jubany, Sunae Im, Insik Jeon, Anna Muntadas, Jordi i Rams, Sara Barrera, Toni Benages, Roger González, Borja Elgea, Núria i Aida, Pol i Lluís, Emma i Assumpta, Mei, Bea…

I a tots els que ens ajuden a fer possible aquest Festival.