Organització

Direcció — Quim Crusellas
Coordinació general — Eva Clota
Programació — Domingo López, Quim Crusellas
Producció i coordinació d’espais — Alba Font i Lorda Crusellas
Premsa i comunicació — Lídia Gilabert, Sergi Calle
Convidats i protocol — Marta Forns
Adjunts convidats — Hara Jeon, Charlene Cheng, Yuko Tanaka, Arnau Quintana, YauYau Chen
Presentacions — Jinjin Chen, Joan Puig
Coordinació tècnica — Marc Buxó, Albert Salarich, Nischey Verma
Coordinació sopars — Hase Jeon
Coordinació activitats — Hari Jeon, Joel González
Coordinació Cinema Vigatà — Maria Casas
Equip Cinema Vigatà — Marc Arumí, Salvador Domènech, Ma Àngels Humà
Taquilles — Anmol Verma
Il·lustracions — Xevi Domínguez (Estudi Xevidom)
Traduccions i materials — Gloria Bernet, Domingo López
Subtitulació electrònica — Charada
Disseny gràfic i portal Bassa dels Hermanos — www.partee.cat
Muntatges audiovisuals — Moviola Produccions, Arkham Studio
Making Of — Collateral Produccions
Fotografia — Àngel Amargant
Projeccions Bassa — Xavier Massó
Impressions — Mater, Ferran Sarri
Administració — Anna Clota
Traduccions — Gloria Bernet, Sara Bonjoch, Institut Confuci, Domingo López, YukoTanaka,
Fernando García, Quim Crusellas, Toni Jáimez, David Muñoz, Àlex Ascón
Correccions — Consorci per a la Normalització Lingüística, Joan Puig
Voluntaris — Molts i molt treballadors
Agraïments
Equip de la Regidoria de Cultura de l’ Ajuntament de Vic, Melissa Pascale (HKETO Brussels), Helena Casas-Tost (UAB), Lídia Tubert i Xesco Ortega (Institut Confuci), Alejandro Rodríguez (Coordinador Arte y Cultura, Fundación Japón, Madrid), Xavier Catafal (Isaan Enterteinment), Javi Puertas (Selecta Vision), Maria del Carmen López (Movistar), Clémence de Cambourg, Ives Montmayeur (Brainworks), Yuen Tai-Yung, Hui See-Wai (Hui’s Film), Queenie Lee (Bravos Pictures), Cat Chou (Emperor Motion Pictures), Josephine Ng (Celestial Pictures), Olivia Leung (Edko Films), Avid Liongoren, Herve Pannequin (Mandrake Films), Anne-Sophie Lehec (Asian Shadows), Hana Choi (Opus Pictures), Sílvia Pujol i Aina Garcia (Paycom Multimedia), Yasushi Miyamae (Color Bird), Tseng Fongyi (Stardust Pictures), Andrew Leavold, Wing Chung, Miriam Cheung (DW), Bhavna Mistri (Eros International), Grace Chan, Daisy Wong (Young Live Ent.), April Chan (Universe), Taku Kawamura (Yatsurugi Damashii Co.), Edmond Wong (Starbright Communications), Kara Wai, Hisao Hoshino, Juan Antonio Barnés, Omar Parra, Josep M. Luzán (Terror Weekend), Albert Calvo (Katanas y Colegialas), Iván Fernández (CineDomingo), Enrique Garcelán y Gloria Fernández (CineAsia), Virginia Seoane (HKTDC), Mercè Blasco (HongKonnection), Ferran Grèbol, Marta Vilanova, la gent de Cineclub Vic, l’´Àlex, Vero Hurtado, Mikel Moruno, Eduard Galí, Robert Jové, Alia Fartassi, Ester Farrés, Montse Bosch, Meritxell Codina, Albert Vilà, Montse Baqué, Tejinderjit Masson, Joan Carles Aumatell, Cristina Jordà, Ramon Sallés, Berta Rierola, Joan Masnou, Montse Simón, Núria Macià, Sunae Im, Insik Jeon, Anna Muntadas, Jordi i Rams, Toni Benages, Borja Elgea, Núria i Aida, Pol i Lluís, Christian i Sílvia, Raquel, Mei, Bea… I a tots els que ens ajuden a fer possible aquest Festival.