Staff

Director— Quim Crusellas | General coordination— Lídia Gilabert

Programming— Domingo López, Quim Crusellas | Programming assistants— Robert Jové, Samuel Pérez Guijarro

Production and coordination of venues— Lorda Crusellas

Guests and protocol— Amèlia Bautista | Guest Attachments— Hara Jeon, Marc Bernabé, Shu Hue Chou, Charleen Cheng

Presentations— YaoYao Chen, Joan Puig

Drivers— Toni Clapera, Guillem Cañellas

Press— Tariq Porter, Toni Jáimez | Social media— Núria Antonell, Unai Estavillo

Web and comunication— Sergi Calle (amb el suport de l’Àlex, la Júlia i la Berta)

Translations and corrections— David Muñoz, Irene Solanich i Aida Montoya (La Dièresi-Assessorament lingüístic), Joan Puig

Translation and adaptation of subtitles— Toni Jaimez, Mei Satsuki, Quim Crusellas, Domingo López

Tecnical coordination— Marc Buxó, Nischey Verma, Jaume Coma | Technical staff L’Atlàntida— Pep Barcons, Pep Vilaregut, Joan Sanjurjo, Juan Santaugini

Coordination and i Taquilles L’Atlàntida— Sara Lladó, Gemma Zorita

Ticket office and reservations— Pol Riubrogent

Floor manager— Martina Viñas | Venue support— Maria Casas i JinJin Chen

Dinner reservations and bar— Nàbia Adillon i Hase Jeon | Information point— Marina Lavila

Ilustration— Xevi Domínguez (Estudi Xevidom) | Graphic designwww.partee.cat (Jordi Farrés, Roger Orriols, Ignasi Roviró)

Printing and supports— Ferran Sarri, Eva Pujol i Mater

Making Of— Víctor Quintero | Audiovisuals— Moviola Produccions

Electronic subtitling— Charada| Bassa projections and DCP— Xavier Massó

Photography— Ivan Font

Administration— Anna Clota 

Volunteers

Agraïments

Equip de la Regidoria de Cultura de l’ Ajuntament de Vic, Melissa Pascale (HKETO Brussels), Alejandro Rodríguez (Coordinador Arte y Cultura, Fundación Japón, Madrid), Cristina Ripollès i Clara Franch (Selecta Vision), Andrés Arévalo (Cinemaran), Abbey Wong, George Fan (Edko Film), Alice Leung, Sylvia Tu, Bryce Tsao (iQiyi), Susan Lee (AV-Jet International), Lee Kang-wook (Batoo Film), Casanova Wong, Claire Jung (New Contents Panda), Juan Pérez, Carlos Palencia (Cinecutre), Fumiko Nagata (Free Stone), Daisy Wong (Entertaining Power), Elly Lai, Ding Ng, Ethan Yuen (One Cool Pictures), Taku Ishigooka (Remow Inc.), Takashi Tachibana (Tachi Corporation), Taku Kawamura, Shin Iizawa (Giga Co.), Jeong In-ho (CMNIX), Kaylie Wong (Mandarin Films), Xu Jing (Rediance), Seiko Kataigi, Tetsuya Endo (Dentsu Promotion Plus), Pooja Gawaskar (Disney India), Miranda Liu (HiShow Entertainment), Van Choi (Emperor Motion Pictures), Jose Manuel Jara (Cinetel), Yasuyuki Nagano (ColorBird), Nobuhito Hayashi (AMG), Vivian Ying (HugoEast), Chu Kashing (One Crew Only), Joy Kim (Showbox), Shuichi Okawara (Toei Video), Pearl Chan (Good Move), Shinjiro Nishimura, Sara Shibata (Unijapan), Alex Marin, Oriol Estrada (Manga BCN), Xavier Catafal (Isaan Enterteinment), Joan Castelló (Setantanou), Eva Clota, Arola Cumeras, Alba Font, Yuko Tanaka, Carles Gómez i Bet Puigblaque (Kiwe), Lídia Tubert i Xesco Ortega, Carlota Guerrero, Montse Bosch, Joan Carles Aumatell, Cristina Jordà i tot el personal dels Centres Cívics de Vic, Carme Vilaregut i Carles Calatrava (Ass. Veïns El Remei), els Pokemonguers, Yunqian Hu, junta del Cineclub Vic, Roger i Mikel d’Amiro, Àlex Crusellas, Eduard Aliberch, Lluc Crusellas, Mei Capdevila, Quim Benito, Marta Lladó, Ton Granero, junta del Casino de Vic, Tejinderjit Masson, Montse Batalla, Cristina Vilaró, Ramon Sallés, Montse Simón, Núria Macià, Jordi i Rams, Uri del Bart, Francesc i Aya, Bea, Lion 365 i a totes i a tots els que ens ajuden a fer possible aquest Festival.